Astrologinės prognozės 2019 metams

Geltonojo Žemės Šerno metai prasidės 2019 m. vasario 5 d. Tai sėkmingi, optimistiški, suteikiantys platesnes galimybes, įgyvendinti savo svajones, metai. Žinodami, kokie metai laukia jūsų, galite pasinaudoti Šerno teikiamomis dovanomis.

KAIP RYTUOSE APIBŪDINAMAS ŠERNAS?

 • Protingas, tačiau bejėgis prieš gudrius ir klastingus.
 • Jis reiklus sau ir kitiems, todėl retai eina į kompromisus.
 • Nors savo žodžius linkęs argumentuoti faktais, tačiau naivus, tiki tuo, kas jam sakoma.
 • Visuomenės numylėtinis, linksmas ir įdomus pašnekovas.
 • Geros širdies, optimistas, į bet kokią veiklą įdeda visą širdį.
 • Visada turi darbą ir pragyvenimo šaltinį.

KAM BUS SĖKMINGI ŠERNO METAI?

2019 metai sėkmingi žmonėms, pasitikintiems savimi, spontaniškiems, jaučiantiems nuotykio dvasią ir laisvę, mėgstantiems atvirumą, romantiką, dinamiką. Mažiau dėmesio reikėtų kreipti į kitų nuomonę, ypač į tų, kurie  linkę pamokslauti, moralizuoti, piršti savo tiesas. Tiems, kurie, vis laukia, kad  jiems pritartų – suprastų, priimtų ir paremtų jų požiūrį, įžvelgtų jų geranoriškus ketinimus, metai bus sunkesni. Jie palankūs toms asmenybėms, kurios vadovaujasi vidine tiesa,  savo pasaulėjauta ir dvasinėmis vertybės ir sieka pilnatvės. 

KOKIŲ POKYČIŲ ŽADA PLANETOS?

Jupiteris keliaus  Šaulio žen­klu. Tai stipri, harmoninga planetos pozicija, kuri įneš į gyvenimą daugiau džiaugsmo, op­timizmo, vis aktualesnė darysis laimės tema. Daugiau dėmesio reikėtų skirti autoritetui sti­printi, išsilavinimui, tolimoms kelionėms. Sėkmingas laikas juristams, teisinkams, advokatams, dėstytojams, religiniams  ar dvasiniams  vadovams, leidėjams, reklamos specialistams, turizmo verslui. Taip pat tiems, kurių darbas  susijęs su savo idėjų bei įsitikinimų skleidimu, populiarinimu. Visuomenėje tokia Jupiterio pozicija skatins kurtis naujas politines partijas, naujas mokymosi įstaigas, turizmo kompanijas.

 • Saturno planeta visus metus keliaus Ožiara­gio ženklu. Saturnas pirmiausia moko turėti gyvenime tikslą, aiškiai žinoti, ko norime, apsi­ginkluoti kantrybe, ištverme ir eiti iki pergalės. Šiais metais Saturno pozicija itin stipri – būsime skatinami ištvermingai pernešti užklupusius sunkumus ir permąstyti savo vertybes, įsitikini­mus karjeros srityje bei mokytis žvelgti į gyve­nimą brandaus žmogaus akimis. Šis periodas palankus, besilaikantiems  pažadų ir susitarimų.
 • Metai palankūs investuoti savo laiką, jė­gas į darbo vietos susikūrimą, siekti karjeros aukštumų.
 • Geras laikas reformuoti politikos, valstybės struktūrų darbuotojų (valdininkų, viršininkų), ka­riškių, gamybininkų darbą.
 • Juodasis Mėnulis iki gegužės mėnesio keliaus Vandenio ženklu. Ši pozicija atneš didesnį pavojų pasiklysti interneto platybėse, virtualios realy­bės pasaulyje, kuriame trūksta autentiškumo, nuoširdumo, atvirumo, vidinės šilumos. Laisvės, draugystės temos taps aktualesnės, patirs dau­giau išbandymų. Sunkesnis periodas Vandenio ženklo atstovams ir tiems, kurių gimimo metu Juodasis Mėnulis buvo Vandenyje.
 • Nuo gegužės 3 d. Juodasis Mėnulis pereis į Žuvų ženklą. Šiuo metu atsiranda didesnis pavojus papulti į įvairaus pobūdžio priklausomybes, iliuzijas arba tiesiog plaukti pasroviui. Reikalingas didesnis budrumas dvasiniame kelyje, atsargiai rinktis religines kryptis, gana lengvai galima šiuo periodu papulti į sektų pinkles, tapti hipnozės ar juodos magijos auka. Sudėtingesnis periodas Žuvų ženkui ir tiems, kurių Juodasis Mėnulis Žuvų ženkle – tai karminio apsivalymo periodas.
 • Selena iki kovo 16 d.  keliaus Liūto ženklu. Didesnę Aukščiausiojo apsaugą ir globą jaus tie, kurie moka džiaugtis, my­lėti, skleisti žmogišką šilumą, rūpinasi vaikais, au­klėja juos ir padeda jiems atskleisti savo geriausią potencialą. Itin Selena globos Liūto ženklo atstovus ir tuos, kurių gimimo dieną ji buvo Liūto ženkle.

Nuo kovo 16 d. Selena bus Mergelės ženkle.  Angelos Sargas globos   pareigingus, kantrius, darbščius, tvarkingus žmones. Mergelės ženklo sritys: amatai, prekyba, švietimas, higiena, medicina, buhalterija, IT, šių profesijų atstovams nusimato palankus periodas. Baltas Mėnulis globos Mergelės  ženklo atstovus ir tuos, kurių gimimo dieną ji buvo šiame ženkle.

Spalio viduryje Selena pereis į Svarstyklių ženklą. Tai sėkmingas metas meno, grožio, estetikos specialistams bei teisininkams. Šiuo periodu Visata mokys iškilusias problemas spręsti  taikiai, ieškoti kompromisų. Baltas Mėnulis globos Svarstyklės  ženklo atstovus ir tuos, kurių gimimo dieną ji buvo šiame ženkle.

Kylantis Mėnulio mazgas keliaus Vėžio  ženklu. Ši fiktyvi planeta skatina evoliucionuoti, vystytis, išskleisti savo šviesųjį potencialą. Visata mokys   gyvenime  į pirmą vietą pastatyti šeimą, skirti daugiau  dėmesio vaikams,  namams, rūpintis ir gerbti tėvus, lavinti švelnumą, jautrumą. Skatins  turėti jaukius namus, kuriuose saugiai jaustumėtės, auginti vaikus. Daugiau orientuotis į pasąmonę, vystyti intuiciją. Šis periodas palankus tiems, kurių profesijos fiziškai, intelektualiai ar emociškai maitina kitus. Tai  restoranai, viešbučiai, nakvynės namai ir būsto įrengimo, namų ruošos darbai, taip pat – prekyba nekilnojamuoju turtu ar investicijos į nekilnojamąjį turtą, psichologai.

Vėžio ženklo atstovams ir tiems, kurių gimimo metu Rachu buvo Vėžyje, prasideda naujų programų, ateities modeliavimo metai. 

METŲ UŽTEMIMAI:

Mėnulio užtemimai: sausio 21 d. ir liepos 17 d.

Saulės užtemimai: sausio 6 d., liepos 2 d., gruodžio 26 d.

ASTROLOGINĖS PROGNOZĖS  VISIEMS  ZODIAKO  ŽENKLAMS