II astrologijos kursas

Sveikinu visus savo kolegas, nusprendusius pagilinti savo žinias ir toliau eiti šiuo keliu. Bus labai malonu vėl pamatyti jus.
Antrojo kurso tikslas supažindinti jus su astrologija kaip kosmogonine, pasaulio santvarkos ir vystymosi sistema ir pasaulėžiūra. Apie tai mažai arba visai nekalba žiniasklaida, laikydama astrologija tik prognozavimo įrankiu. Būtent antrame kurse jūs sužinosite, kad tai žymiai galingesnė ir fundamentalesnė pasaulio pažinimo sistema nei yra įprasta manyti. Būtent ši pažinimo sistema pagimdė daugelį  religijų ir mokymų.
II kurso, kaip ir I -ojo programa trunka 10 mėnesių, lankant užsiėmimus kas antrą savaitę (greičiausiai šeštadieniais). Skirtingai nei pirmame kurse, II kurso programa pagrįsta ypatingai veisminga viduramžių astrologų metodika, kurios dėsnių nepaisymas iškraipė šiuolaikinę astrologiją, padarė jos prognozes mažiau tiksliomis.
Taip pat antrojo kurso metu mes nagrinėsime kosmogoninę astrologinę pasaulėžiūros sistemą, priežasties – pasekmės dėsnius (karmos principus), jų įtaką dabartinei situacijai. Daugiau dėmesio skirsime astrologinei specializacijai. Klausytojai pagilins savo žinias ir galės astrologinės diagnostikos pagalba nustatyti silpniausias energetines organizmo vietas ir gręsiančias ligas, o taip pat išmoks prevencinių ir profilaktinių priemonių šioms ligoms išvengti. Taip pat horarinės astrologijos pagalba galėsite atsakyti į pačius neįprasčiausius klausimus nuo „ar verta parduoti (pirkti) butą?“,  „kada aš rasiu geresnį darbą?“ iki pačių buitiškiausių „kur aš nukišau savo akinius?“, arba „kur dingo mūsų katė?“
Prognostinės metodikos supažindins su tikėtinų įvykių  tikimybe. O įsisavinę progresijų metodiką, klausytojai galės atlikti aukščiausios astrologo kvalifikacijos reikalaujančius skaičiavimus ir patikslinti ar nustatyti tikslią gimimo datą.
Elektyvinės astrologijos pagalba jau žymiai tiksliau jūs galėsite parinkti palankias sutarčių pasirašymo, pirkimo, pardavimo, santuokos, pastojimo, svarbių sprendimų priėmimo datas. O supratę kaip veikia karminė astrologija jūs jau galėsite ne tik atsakyti į klausimus „kada“ ir „kaip“, bet ir „kodėl“. Įvaldę šią metodiką, jūs galėsite žymiai kvalifikuočiau pagelbėti žmonėms išspręsti ar palengvinti jų problemas, pakeisite daugelio žmonių mąstymą.

10 mėnesių II kurso programa:

 1. Ezoterinė (kosmogoninė) astrologija
 2. Horarinė astrologija
 3. Planetų grandinės, kaip psichologinis raktas į žmogaus gyvenimo misteriją
 4. Planetų laiptai. Džonsono figūros
 5. Medicininė astrologija
 6. Progresijos
 7. Rektifikacijos metodai
 8. Elektyvinė astrologija
 9. Karminė astrologija
 10. Verslo astrologija
 11. Nejudančios žvaigždės

10 mėn kursų kaina – 1400 EU (mokant dalimis). Mokant visą sumą iš karto – 1200 EU.

Mokslų pradžia – rugsėjo mėn. Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 670 24215 
Vietų skaičius ribotas!