Juodasis mėnulis Šaulyje

 Šių metų Vasario 14, kai daugelis šventė Valentino  dieną, danguje įvyko svarbus  įvykis.

Tą dieną vakare mes su vyru kartu mėginome patekti  į kurią nors senamiesčio kavinę. Natūralu, kad šiaip jau apytuščios  Klaipėdos kavinės tą vakarą buvo sausakimšos.  Kai pagaliau atradome laisvą stalelį, buvome nustebinti.  Ant  jo vienintelio buvo  pamerkta nuostabių gėlių puokštė.  Abu nusprendėme

, kad prieš tai čia sėdėję žmonės greičiausiai jas pamiršo ir netrukus jų sugrįš. Tačiau priėjusi padavėja pasakė, kad jos čia stovi jau visą vakarą, o jas palikusi porelė susipyko.

–        Na va, atrodo, jau Lilit spėjo kažkam sugadinti vakarą, – pasakė mano vyras.
Jis kalbėjo apie Juodajį Mėnulį Lilit, kuris tą dieną paliko ramybėje visus giliai savyje nuoskaudas slepiančius Skorpionus ir perėjo į Šaulio žvaigždyną. Beje skaudžiausiai Lilit kanda išeidama iš ženklo, todėl labai galimas daiktas, kad kelios dienos prieš Meilės dieną galėjo būti itin sunkios daugeliui Skorpionų, arba tiem, kurių Juodasis mėnulis buvo tame ženkle  jų gimimo metu.
Be abejo visi Skorpionai dabar galės lengviau atsipūsti. Tačiau dabar turėtų pasiruošti jų laukiantiems išbandymams  Šauliai. Šaulio ženklu Juodasis Mėnulis Lilit keliaus devynis mėnesius ir išeis tik lapkričio 9d. Jeigu Jūsų Lilit, arba Saulė  yra Šaulyje,  tai gali rodyti sudėtingas praeities istorijas, sunkią karmą, susijusią su religija, dvasiniu keliu, dvasiniais mokytojais, autoritetais. Praeitame gyvenime galėjote pasielgti nesąžiningai, negarbingai,  galėjote pergyventi pasaulėžiūros krizę ir nusivilti viskuo kuo tikėjote, arba priešingai – galėjote pasukti  fanatizmo keliu.  Tai buvusių  plėšikų, piratų,  kryžiaus karų dalyvių, inkvizitorių, aferistų,  politikų ir vadovų, vedusių paskui save į  pragaištį karma.
Todėl šiame gyvenime  tokie žmonės gali susidurti su  žmonėmis  ignoruojančiais jų nuomonę,  jų negerbiančiais . Taip pat galite savo gyvenime sutikti sukčių, būti apgauti, verčiami atlikti betikslius ir neturinčius prasmės darbus  darbus. Jūs galite kaip magnetas traukti pasipūtusius , pastoviai jums nurodinėjančius , ar net jus įžeidinėjančius žmones. Į jus gali žiūrėti iš aukšto, kaip į vaiką.
Tačiau jei jūs užimate aukštas pareigas, jūs pats galite žeminti savo pavaldinius tuo pačiu dar labiau apsunkindami savo karmą. Šauliai ir žmonės turintys Juodąjį Mėnulį Šaulyje šiuo devynių mėnesių laikotarpiu turėtų ypatingai vengti mokinti kitus žmones. Pasistenkite būti kuklūs ir neleiskite tarpti savo puikybei ir išdidumui. Labiau klausykite savo sąžinės balso. Ypatingai šiuo laikotarpiu turėtų saugotis politikai, dvasininkai ir vadovai. Lilit gali pasirinkti juos pačiais svarbiausiais  savo taikiniais. Manau, kad per artimiausius devynis mėnesius mes išgirsime nemažai politinių ar administracinių skandalų, viešumon gali būti iškeltos naujos korupcinės bylos. Nemalonumai gali paliesti ir aukštojo mokslo institucijas.
Tačiau  šiuo laikotarpiu yra svarbu žinoti, kad Juodojo Mėnulio įtaką yra į manoma gerokai sumažinti, ar net visai jos išvengti elgiantis dorai ir garbingai. Lilit niekada nebaudžia nekaltų. Tačiau ji panaudoja visus savo kerus, stengdamasi mus sugundyti. Neretai ji mums pasiūlo naujas galimybes ir lengvus kelius pasiekti savo tikslų. Tačiau kaip taisyklė šios galimybės būna ne visai švarios.
Per daugelį savo praktikos metų buvo įdomu stebėti pas mane ateinančius žmones. Devynis mėnesius didžiąją daugumą mano klientų sudarydavo Mergelės. Po to šią daugumą pakeisdavo Svarstyklės, dar vėliau Skorpionai. Na o dabar ateina Šaulių eilė…
Juodojo Mėnulio ciklai veikia preciziškai ir šaltakraujiškai. Beje kitos planetos taip pat.
Sugrįžęs į savo gimimo vietą Donaldo Trump Jupiteris atnešė jam sėkmę rinkimuose. Net nebūdamas politiku jis lengvai įveikė savo varžovę Clinton. Tačiau nuo vasario vidurio į Šaulį įžengęs Juodasis Mėnulis neturėtų palikti šio naujojo JAV prezidento ramybėje. Donaldo gimimo Juodasis Mėnulis Lilit  yra kaip tik Šaulyje, todėl manau, kad mes turėsime galimybę išgirsti  apie nemalonumus laukiančius šį  verslininką – prezidentą.
Pati Trump‘o asmenybė yra puikus pavyzdys kaip veikia Lilit Šaulyje. Tokiems žmonėms (ypač turintiems valdžią ar turtus) yra  būdingas pasipūtimas, akiplėšiškumas ir nesiskaitymas su kitų nuomone. Jie nepripažįsta autoritetų. Bet kuria kaina stengiasi būti reikšmingi ir svarbūs. Siekia perfekcionizmo. Todėl kartais jie gali daug ką nuveikti. Jie savo darbu ir poelgiais gali sukurti savo autoritetą kitų žmonių akyse ir patys jį sugriauti. Tačiau nesugeba mąstyti plačiai, gali sukelti problemas ir konfliktus užsienyje arba su užsieniečiais. Mėgina pakeisti nusistovėjusią pasaulėžiūrą ir stengiasi mokinti visus kažko naujo,  tam visiškai neturėdami kompetencijos. Psichologai tokiam žmonių tipui apibūdinti turi savo terminą – narcizismas.  Astrologai tai vadina – Lilit Šaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.