Ką pasauliui žada Jupiterio ir Plutono sandėriai?

Šiuo metu mes išgyvename dviejų planetų Jupiterio ir Plutono susijungimą (konjunkciją). Jis prasidėjo vasario pabaigoje ir vyksta iki šiol. Tai gana retas reiškinys, kuris kartojasi maždaug kas 13 metų. Šiuo metu kosmose yra generuojamos ypatingai galingos energijos, kurios pakeičia ne tik atskirų žmonių, bet ir ištisų tautų ar šalių likimus, griauna seną paradigmą, ideologijas, santvarkas ir jas pakeičia naujomis.

Tačiau didelius pokyčius visame pasaulyje atneša ne tik šių planetų konjunkcijos, bet ir kiti astrologiniai aspektai (susiformuojantys kampai). Šiuos aspektus aš ir vadinu Jupiterio ir Plutono sandėriais.

Jupiteris – dažnai vadinamas Didžiosios Laimės planeta. Jis iš tikrųjų neša žmonijai sėkmę, plėtrą ir vystymąsi. Jis gali suteikti turtus, atnešti laimę, tačiau tuo pačiu metu yra susijęs ir su mūsų santykiu su Dievu. Senosios tautos tikėjo, kad turtingais gali būti tik tie kurie turi gerus santykius su Dievu, ar dievais. Tačiau dabar aš linkęs interpretuoti šį ryši kiek kitaip.

Dievų pasaulyje yra daug. Jie yra vadinami skirtingais vardais. Tačiau yra viena svarbi žmogaus savybė kurį riša jį su bet kuriuo iš dievų. Tai mūsų doras elgesys ir sąžinė. Būtent už tai ir atsako Jupiteris. Šiuolaikinėje astrologinėje literatūroje jūs dažnai atrasite kalbant, kad Jupiteris surištas su mūsų autoritetu, tačiau ten mažai yra kalbama kaip tą autoritetą reikia užsitarnauti. Tuo tarpu senoviniuose traktatuose (W.Lilly, G.Bonatti) yra pabrėžiama, kad kitų žmonių pagarbą (autoritetą) galima įgyti tik padoriu ir garbingu elgesiu, sąžiningais poelgiais.

Be abejo galima įgyti ir „tamsųjį autoritetą“, tačiau už šiuos poelgius Jupiteris vėliau skaudžiai baudžia.

Plutonas – tai senasis Požeminės karalystės valdovas, visų mirusiųjų dievas (graik. Hadas). Šio dievo vardu pavadinta pati mažiausia ir paslaptingiausia mūsų Saulės sistemos planeta. Astrologiškai Plutonas valdo ne tik mirtį, bet ir gimimą. Kitaip tariant pačias didžiausias transformacijas. Šios planetos poveikis dažnai gąsdina žmones, tačiau ezoterinėje kalboje mirtis turi simbolinę prasmę. Dažnai tai reiškia ne fizinę mirtį, o pasenusių, atgyvenusių reiškinių pabaigą, jų žlugimą ir kažko naujo gimimą. Dažnai Plutono simboliu yra laikomas mistinis paukštis Feniksas, kuris miršta ir atgimsta ugnyje.

Taigi Plutono planeta neša atskiriems žmonėms, tautom, valstybėm didžiules transformacijas, pokyčius, sistemų, pažiūrų žlugimą, sandėriuose su Jupiteriu – atveria naujas galimybes ir perspektyvas. Neretai šiuo metu keičiasi valdžia, persiskirsto kapitalas, gimsta nauja paradigma. Tai metas kai mes iš esmės galime pakeisti ne tik savo, bet ir savo palikuonių likimus. Ir tik nuo mūsų poelgių priklausys ar mes pasirinksime kelią vedantį link dievo, ar priešingai – tolstantį nuo jo.

Panagrinėkime šiuos Jupiterio ir Plutono sandėrius kiek plačiau. Pažiūrėkime kaip šių planetų kvadratūros, opozicijos, trigonai, sekstiliai ir konjunkcijos keitė pasaulį ir įtakojo svarbiausius jo  įvykius. Pradėkime nuo neigiamų (piktų) aspektų.

1307 spalio 13 (Juodasis Penktadienis) Tamplierių ordino žlugimas.

Apie šį ordiną sklando daugiausiai gandų ir legendų. Tai buvęs pats įtakingiausias ir galingiausias ordinas, paklusęs vien popiežiui. Šis ordinas buvo sukaupęs milžiniškus turtus ir yra manoma kad jis buvęs šiuolaikinių bankų pirmtakas. Tuo metu daugybė piligrimų keliaudavo į Šventąją žemę, o keliuose siautėjo daugybė plėšikų. Būtent Tamplieriai išrado čekį. Keliautojai atvykę į bet kurią ordino tvirtovę galėjo palikti ten savo auksą ir sidabrą. Už jį jie gaudavo čekį – skolos raštelį, patvirtintą magistro antspaudu. Bet kurioje kitoje ordino pilyje, kurių buvo daugybė visoje Europoje ir Šventojoje Žemėje, jie galėdavo atsiimti savo auksą, pateikę šį čekį ir sumokėje tam tikrą mokestį.

Ordinas buvo tuo laiku ne tik pati turtingiausia organizacija, bet ir labiausiai kariniu požiūriu stipriausia struktūra. Neretai jie nesiskaitė net su karaliais. Maža to jie skolino karalystėm savo pinigus. Nenuostabu kad daugelis Europos monarchų jiems pavydėjo turtų, šlovės ir galios.

Apie tamplierius sklido daugybė gandų, kad jie užsiminėjo sodomija, paslapčia šlovino Bafometą (šėtoną), trypė kryžių ir spjaudė ant jo. Aišku tai galėjo būti ir pavyduolių apkalbos, tačiau vėliau vykę daugybė teisinių procesų patvirtino daugybę buvusių ordino narių liudijimų, kurie nors ir vyko skirtingose Europos miestuose patvirtino tuos pačius faktus. 1307 spalio 13 diena buvo penktadienis. Būtent šis įvykis sukūrė prietarą, kad 13 diena yra nelaiminga. O jei tai dar penktadienis…

Šios dienos naktį ir anksti ryte vienu metu buvo atlikta daugybė areštų visoje Europoje, kuriuos iniciavo Prancūzijos karalius Pilypas Gražusis. Šia operacija būtų galėjusi pasididžiuoti ne viena šiuolaikinė specialioji tarnyba. Buvo suimti ne tik dauguma ordino narių, bet ir Didysis Ordino Magistras Žakas De Mole.

Po šio įvykio buvo suduotas vienas pirmųjų smūgių visų šešėlinių vyriausybių pirmtakui – Tamplierių Ordinui ir įvyko didžiulis finansų ir jėgų persiskirstymas Europoje, kuris be jokios abejonės pakeitė istoriją.

Ar jums šis įvykis nieko neprimena? Ar tai nepanašu į tai kas vyksta Amerikoje dabar?

1492 spalio mėn. Kolumbas atranda Ameriką.

Vakarų civilizacijai atsiveria naujos erdvės ir naujos galimybės. Tuo pačiu senosios indėnų civilizacijos yra pradėtos naikinti. Atgimsta ir suklesti vergovė.

1912 pirmasis bandymas įkurti Federalinį Rezervą

Federalinis Rezervas – tai privati organizacija, atliekanti pinigų emisijos funkcijas. Federalinio Rezervo dėka doleris pradeda savo ilgą devalvacijos kelionę. Jo vertė pastoviai krenta, o valstybės įsiskolinimas pastoviai auga. Dėl to pastoviai didėja mokesčiai. Kreditų sistema  nuskurdina žmones. Faktiškai prasideda nauja era ne tik Amerikoje bet ir visame pasaulyje. Nors pirmasis bandymas įkurti Federalinį Rezervą žlugo. Tačiau jo idėja giliai įleido šaknis į tarptautinių finansinių sukčių sąmonę ir netrukus po metų jis buvo įkurtas.

1925 Adolfas Hitleris išleidžia Main Kampf

Šioje knygoje Hitleris pradeda formuoti fašistinę visos vokiečių tautos ideologiją, kuri vėliau ir leis jam ateiti į valdžią.

1925 lapkričio 9 oficiali Schutzstaffel (SS) įkūrimo data.

1947 liepos 26  CŽV  įkūrimas

1950 vasario 8 Įkurta Stasi Rytų Vokietijos slaptoji saugumo tarnyba

Stasi buvo skaitoma viena stipriausių specialiųjų tarnubų, niekuo nenusileidžianti KGB, CŽV, ar Mosadui. Beje Plutonas dar yra atsakingas už mūsų psichiką, valdžios troškimą, žemuosius instinktus, ypač baimę, kerštą, pavydą, seksualinį potraukį. Be to Plutonas globoja ne tik psichologus, chirurgus, bet ir plėšikus, teroristus, visus kas verčiasi nelegalia veikla, o taip pat visus kas kovoja su jais, specialiųjų tarnybų agentus, žvalgus, kriminalistus.

1955 spalio 26 Vietnamo karas.

Šiame kare vėl susidūrė komunistinis režimas su vakarietiška kapitalistine ideologija. Šiaurės Vietnamo komunistus rėmė TSRS ir Kinija, o demokratinį provakarietišką Saigono režimą –  JAV, Pietų Korėja, Filipinai, Australija ir Tailandas.

PX 96-33:12 03 June 1961 President Kennedy meets with Chairman Khrushchev at the U. S. Embassy residence, Vienna. U. S. Dept. of State photograph in the John Fitzgerald Kennedy Library, Boston.

1962 spalio 14- 28 Kubos raketų krizė.

Dvi savaites  visam pasauliui buvo iškilusi Trečiojo Pasaulinio karo, šį kartą atominio grėsmė. TSRS Kuboje dislokavo savo atomines raketas nukreiptas į JAV. Amerikiečiai sulaikė „taikų“ TSRS krovininį laivą „Metalurgas Anosovas“, kuris gabeno atomines raketas į Kubą. Amerikiečiai pateikė TSRS vadovybei ultimatumą išmontuoti ir išvežti atomines raketas iš Kubos. Nuo to ką atsakys tuometinis TSRS komunistų partijos Pirmasis Sekretorius N. Chruščiovas priklausė ne tik dviejų valstybių, bet ir viso pasaulio ateitis.

Laimei pasaulį vis dėlto išgelbėjo sveikas protas. Rusai išmontavo savo raketas ir išvežė iš Kubos.

Atsakydama į tai JAV išmontavo analogiškas savo raketas ir išvežė iš Turkijos.

Pasaulinio karo buvo išvengta. Beje amerikiečių branduolinės raketos Turkijoje vadinosi „Jupiter.“

1975 balandžio 18 Raudonųjų Khmerų režimas Kampučijoje (dabar Kambodža)

Vos užėmęs valdžią Raudonųjų Khmerų lyderis Pol Potas, pasižymintis autokratiškumu, paranoja ir ksenofobija pradėjo didžiules represijas prieš savo oponentus, kurios greitai virto genocidu prieš savo tautą. Kampučijoje ėmė kaip grybai dygti koncentracijos stovyklos. Gana per trumpą laiką Pol Potas sunaikino ketvirtadalį šalies gyventojų. T.y. apie 1,5 – 2 milijonų žmonių.

1978 birzelis – liepa Irano revoliucija Ajatolos Homeinio atėjimas į valdžią.

1991 rugpjūčio pučas Maskvoje. TSRS žlugimas

Pamažu mažėjant Komunistų partijos įtakai, konservatyvios jėgos mėgino perimti valdžią iš M.Gorbačiovo ir išsaugoti TSRS. Laimei pučas nepavyko. O valdžią perėmė B.Jelcinas. Rugpjūčio 24 d. prasidėjo TSRS pertvarkos reforma. Viena po kitos nepriklausomybę paskelbė TSRS sąjunginės respublikos: Ukrainos TSR, Baltarusijos TSR, Moldovos TSR, Azerbaidžano TSR, Kirgizijos TSR, Tadžikijos TSR, Armėnijos TSR bei Turkmėnijos TSR. Rugsėjo 6 d. naujai sukurta TSRS valstybinė taryba pripažino Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybę. Lapkritį septynios respublikos (Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Uzbekistanas, Kirgizija, Turkmėnistanas ir Tadžikistanas) sutiko pasirašyti Suverenių Valstybių Sąjungos sukūrimo sutartį, pagal kurią jos būtų sudariusios konfederaciją, tačiau konfederacija nebuvo sukurta. Gruodžio 8 d. Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos vadovai Belovežo girioje pasirašė Belovežo susitarimą, kuriame konstatavo TSRS iširimą.  

Tai vienas svarbiausių XX a. įvykių kuris atvėrė naujas vystymosi perspektyvas milijonams buvusios TSRS gyventojų, sudarė sąlygas atsirasti ir pradėti vystytis naujai paradigmai, sudavė rimtą smūgį komunistinei ideologijai.

Teigiami Jupiterio ir Plutono aspektai gali pasauliui atverti naujas technologijas, skatina pažangų mąstymą, suteikia impulsą pradėti reformas. Teigiamas poveikis:

1955 Lapkričio 5 Panaikinta rasinė segregacija JAV

1968 Rugsejo  antroji feminizmo banga patraukia informacinių kanalų dėmesį

1968 Lapkričio 14 Jeilio Universitetas oficialiai paskelbė kad priims mokintis moteris.

1968 Hipių judėjimas.

Pagrindinis šūkis “Baikim kariauti, pradėkim mylėti!”

Berlyno sienos sugriovimas  1989 Lapkričio 9

Netrukus 1989 gruodžio 3 M. Gorbačiovas ir Dž. Bušas susitikime Maltoje paskelbė, kad šaltasis karas baigėsi. Sovietų Sąjunga paskelbė daugiau nesikišianti į Rytų Europos valstybių vidaus reikalus. Netrukus buvo išvesta jos armija iš Afganistano. Abi valstybės sunaikino daugybę savo branduolinių raketų ir ženkliai sumažino savo armijas.

Prasidėjo nauja taikos ir bendradarbiavimo epocha.

1994 America Online (AOL) pirmą kartą suteike galimybę suteike galimybę naudotis internetu (World Wide Web www) eiliniams žmonėms Amerikoje.

Pasauliui atsiveria visiškai naujos informacinės – technologinės galimybės

1995 01 01 Austrija, Suomija ir Svedija įstoja į EU

2007 12 Čekija, Estija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Malta, Lenkija, Slovakija ir Slovėnija įstoja į Šengeno zoną.

O kaip gi veikia Jupiterio – Plutono aspektai žmonių likimus?

Be abejonės, esant šiam sujungimui gimė daugybė neeilinių žmonių, kurie padarė didžiulę įtaką pasaulio, mokslo ir žinių vystymuisi, paliko ryškų pėdsaką  mene ir kultūroje, arba priešingai – sąlygojo griovimus, nesantaiką, neigiamai paveikė milijonų žmonių pasaulėžiūrą .

Šių žmonių daugybė. Paminėsiu tik ryškiausius jų.

Politikai, valdovai:

Princas Harris  Sasex’o hercogas 1984

Napoleonas I

Jacques Chirac

Albertas II Monako kunigaikštis

Francois Mitterrand

Harry S Truman

Kardinolas Rišelje (Richelieu)

Musolinis

Boris Johnson

Rainier III Prince of Monaco

Dwight Eisenhower

Ivanas Rūstusis (caras)

Ho Chi Minh

Mahatma Gandhi

Nelson Mandela

Nikita Khrushchev

Boris Yeltsin

Marija Tudor

Margaret Thatcher

Saddam Hussein

Richard Nixon

Juan Carlos I of Spain

Vladimir Putin

Franz Joseph I of Austria

Verslo ir finansų  magnatai:

Cornelius Vanderbilt

Edouard de Rothschid

Harvey Weinstein (Miramax)

Bill Gates

Warren Buffett

Andrew Carnegie

Žmonės kurie keitė mūsų pasaulėžiūrą, mokslininkai, pionieriai:

Julian Assange

Pranciškus Asyžietis

Johannes Kepler

Marina Abramovic

Albert Einstein

George Orwell

Yuri Gagarin

Tonny Robins

Irene Joliot – Curie

Revoliucionieriai, nusikaltėliai, sektų vadovai, disidentai:

Jim Jones

Maximilien Robespierre

Marshall Applewhite

Aleksandras Solženicinas

Erwin Rommel Fašistų maršalas

Rašytojai, režisieriai, dailininkai:

Salvador Dali

Roman Polanski

Agata Kristi

Johan von Goethe

Lord Byron

Ingmar Bergman

Victo Hugo

Jack London

Aleksandras Diuma

Steven Spielberg

Luc Besson

Mark Twain

Honore de Balzac

Hans Christian Andersen

Muzikantai, aktoriai, dizaineriai, sportininkai:

Madonna

Michael Jackson

Katy Perry

Kurt Cobain

Wolfgangas Amadeus Mocartas

Mike Tyson

Jackie Chan

Andrea Bocelli

Christian Dior

Lady Gaga

Aishwarya Rai

Alain Delon

Tina Turner

Robert Plant

Princesė Stefani (Monakas)

Jean Reno

Luciano Pavarotti

Antonio Vivaldi

Robert De Niro

Mel Gibson

Priyanka Chopra

Whoopi Goldberg

Tom  Cruise

Jack Nicholson

David Beckham

Mila Jovovich

Enrique Iglesias

Anthony Hopkins

Morgan Freeman

Brigitte Bardot

Cristiano Ronaldo

Bruce Lee

Al Pacino

Arnold Schwarzenegger

Sophia Loren

Johann Sebastian Bach

Shaquille O’Neal

Frank Zappa

Gianni Versace

Sergei Rachmaninoff

George Frideric Handel

Placido Domingo

Paco Rabanne

Sergei Prokofiev

Pierre Cardin

Šis straipsnis parašytas kaip tik vykstant Jupiterio ir Plutono sujungimui.  Už lango po truputį atsigauna automobilių eismas, gatvėse matyti vis daugiau žmonių, tačiau visą pasaulį yra apėmusi ekonominė krizė, kurią sukėlė  Coronos viruso (Covid-19) grėsmė.

Astrologiškai neįmanoma  pamatyti šios grėsmės.  …. Nes jos paprasčiausiai nėra. Vienintelis dalykas, kuris kalba apie viruso grėsmę  buvo spalio mėnuo, kada Juodasis Mėnulis ėjo per Neptūną. Matyt tuo laiku ir buvo sukurtas virusas.

Šiuo metu pasaulyje žymiai daugiau žmonių gimsta, nei miršta. Dabar kas minutę Žemėje gimsta apie 150 žmonių. Šiandien 2020.05.04 Žemėje gimė dar 313710 žmonių. Mirė 131703. Mirė žmonės tiek nuo senatvės, tiek nuo nelaimingų atsitikimų, tiek nuo ligų (Coronos viruso tame tarpe). Ir vis tiek Planeta dar net nepraėjus pilnai parai (dabar yra 19:42) pasipildė naujais 182,007 žmonėmis.

Tuo tarpu mirė per visą Coronos isterijos laiką: 250,092

Virusas jau tęsiasi 4mėn ir 4 dienos. Vadinasi, apytiksliai 124 dienas. Per šį laiką Žemėje gimė

313710 x 124 =38,900,040 žmonių. Atlikime dar keletą veiksmų. 38 mln padalinkime iš Coronos aukų skaičiaus t.y. 250,092. Gausime kad per tą laiką Žemėje gimė 155,5 kartais daugiau žmonių nei mirė!

O varge! Gal nereikėjo viešai rodyti šių skaičių? Gal kai kas dabar iš ties supras Bilą Geitsą, kodėl jis kėtina mažinti Žemės gyventojų populiaciją!

Spauda mus gąsdina, kad  masiškai trūksta gydytojų. Ko gero aš pritariu jai.

Iš ties trūksta. Tačiau ne infektologų,  o akušerių!

Net jeigu jų ir trūksta, tie vaikai vis tiek sėkmingai gimsta!

Lent. Gyventojų  skaičius Žemėje

duomenys: https://www.worldometers.info

Lent. Mirčių nuo Coronos viruso skaičius

duomenys: https://www.worldometers.info

Tačiau palikime virusą ramybėje. Jis praeis taip pat netikėtai, kaip ir atsirado. Grįžkime prie ekonomikos ir artėjančios finansinės krizės.

Kaip buvo parodyta aukščiau Jupiterio ir Plutono konjunkcijos gali nulemti finansų persiskirstymą, santvarkos pasikeitimą, didžiules reformas ir revoliucijas.  Ši krizė gali sukelti eilę devalvacijų ir vyriausybės pasikeitimų.

Kad ir kas įvyktų, žinokime, kad kelias kuriuo pasuks tolimesnis planetos ar mūsų šalies vystymąsis priklausys  tik nuo mūsų. Dabar pats laikas nusimesti jungą ir pasukti šviesos keliu, arba amžinai tempti uždėtą jungą.

Šiomis dienomis yra ypatingai svarbu vengti pavydo, keršto ir noro valdyti. Nepamirškite , kad pats didžiausias mūsų priešas gali tūnoti mūsų viduje. Įveikto drakono vietą gali užimti kitas.

Tačiau jei sugebėsime atsisakyti mums primestų  svetimų minčių ir vertybių, neteisingų įsitikinimų, jei apsišarvuosime kantrybe ir tolerancija ir pagaliau suvoksime, kad visi mes esame broliai ir seserys šioje Planetoje, tai mūsų laukia šviesi ir graži ateitis. Rytojus kuris atvers mums visiškai naujas, iki šiol neregėtas galimybes! Pasaulį kuriame  jausimės saugūs, gerbiami ir įvertinti!

Ričardas Liaugminas