apie mane

 Su astrologija – unikalia meno, mokslo, filosofijos sistema – nesiskiriu jau 24 metus. Man ji – tai būdas pažinti save bei supantį pasaulį, jo stulbinančią harmoniją ir suvokti tuos dėsnius, kurie valdo tiek mažąjį kosmosą – žmogų, tiek didžiąją Visatą. Žvelgiant į beribę jos platybę, regis, neįmanoma suvokti, ką turime bendra. Astrologija man padėjo atrasti ryšius tarp to, kas visuotina ir individualu, suvokti, kad visa, kas vyksta, turi gilią prasmę. Norėjosi tuo pasidalinti su kitais, padėti pažvelgti į save kaip tobulą Dievo kūrinį, kuriame nieko nėra nereikalinga, suvokti, kad net iš pažiūros neigiami dalykai skatina žmogaus evoliuciją, suteikdami galimybę augti ir tobulėti.

Astrologiją studijuoti pradėjau 1994 metais Sankt Peterburgo astrojogos mokykloje “Kanon”. Po metų pradėjau jau savarankišką praktiką, sudarinėdama asmeninius horoskopus, konsultuodama žmones. 1999 metais įkūriau astromineralogijos centrą “Uranija”, o po dviejų metų – astrojogos mokyklą.

2000 metais, ieškodama dvasinių žinių apsilankiau Indijoje, Satja Sai Babos ašrame. Ten būdama Ajurvedos klinikoje, pas daktarą Rao, mokiausi jogos. Nuo to laiko jogą praktikuoju pati ir to mokau kitus. Indijoje lankiausi ir 2004 bei 2006 metais. Kelionės suteikė didžiulį postūmį toliau siekti dvasinių žinių ir jomis dalintis su kitais.

Žinių semiuosi visur, kur tik galiu. Lankydama Lietuvoje pačius įvairiausius dvasinio ugdymo seminarus, jogos mokyklas (bioenergetiko Arūno Varanavičiaus 9 mėnesių savęs pažinimo kursai, “Gyvenimo meno” mokykla), astrologinių žinių semdamasi iš Rusijos kolegų 2005 m. dalyvavau Maskvos aukštosios astrologijos mokyklos surengtuose seminaruose, Rusijos šiaurėje, prie Kenoziorje ežero vykusiame seminare “Karminė astrolgija”.2005 metais vedžiau astrologinę radijo laidą “Zodiako ženklai”bei išleidau astrologinį 2006 metų kalendorių.

         Poreikis geriau pažinti žmogų paskatino domėtis psichologija. 2017 m. įgijau Klaipėdos Universitete  psichologijos bakalauro laipsnį ir 2018m. baigiau  penkių metų mokymus Rygos  Geštalto Institute.

        Net ir gausybė perskaitytos specialiosios literatūros negali suteikti tų žinių, kurios pažįstamos širdimi, kurias pakužda vidinis balsas, kurios gaunamos asmeninės dvasinės transformacijos dėka. Esu dėkinga visiems mokytojams už suteiktas žinias ir žmonėms, kurie įsileido į patį paslaptingiausią – vidinį pasaulį, dovanodami dalelę savęs…

 

Kontaktai

Sekite mus socialiniuose tinkluose