Astropsichologijos Institutas

2020 rugsėjo mėn. duris atvėrė Uranijos Astropsichologijos Institutas, siūlantis 3 metų profesionalių astropsichologų ruošimo programą. Daugiau apie šią programą galite sužinoti kiek žemiau.

Apie

Astropsichologija –tai astrologijos kryptis, orientuota į gilų žmogaus prigimtinių savybių tyrimą: charakterį, temperamentą, psichikos ypatybes, sugebėjimus, talentus ir savirealizaciją. Kaip rodo pavadinimas, astropsichologija yra astrologijos ir psichologijos sintezė.

Paprastai psichologas ar psichoterapeutas turi atlikti daugybės valandų pokalbius, kad suvoktų individualias žmogaus ypatybes. O astrologas gali labai greitai ir tiksliai apibūdinti individualius asmenybės bruožus, pasikliaudamas tik asmens gimimo žemėlapiu.

Astrologas geba duoti raktą, galintį atrakinti žmogaus sielos kodus. Astrologija – tai laiko, erdvės ir sąmonės sintezė. Tuo tarpu daugumai astrologų trūksta psichologinių žinių bei terapinių įrankių, kurie padėtų klientui išspręsti konkrečią problemą, atrasti naujus mąstymo ir elgesio modelius ir koreguoti gimimo scenarijų.

Astropsichologijos tikslas ne tik teisingai įvertinti vienokias ar kitokias žmogaus savybes, polinkius ir galimybes, bet ir duoti rekomendacijas, kaip koreaguoti mąstymą, vertybių sistemą, išugdant naujas pozityvias reakcijas,  sukuriant naujas neuronines jungtis, ir numatyti, kokia vystymosi ir tobulėjimo kryptis jam būtų pati efektyviausia formuojant naują likimą. Astropsichologija apjungia senovinę astrologijos išmintį ir šiuolaikines žinias psichologijos ir psicoterapijos srityje. Kadangi, žmogaus gyvenimas yra dinamiškas procesas ir asmenybė visada yra vystymosi procese todėl astrologinių ciklų žinojimas ir mokėjimas jais naudotis gali pagreitinti ir palengvinti evoliucinį sielos kelią.

Gyvenimas kiekvienai sielai yra pati įdomiausia ir prasmingiausia veikla ir kūryba. Ji bus aiškesnė, tikslingesnė ir sėkmingesnė astropsichologijos dėka. Astropsichologijos institutas siūlo trijų metų programą ir astropsichologo sertifikatą. Mokymo programą sudaro du metai astrologijos mokslų ir tretieji metai: psichologijos pagrindai, supažindinimas su įvairiomis psichoterapijomis bei dvasinė psichologija. Bazine terapija bus laikoma geštalto terapija.

Mokymas

Astropsichologijos mokymo programa yra paskaičiuota trims metams. Mokymas suskirstytas į semestrus ir kursus. Kiekvieną kursą sudaro du semestrai – rudens ir pavasario. Kursas prasideda rugsėjo mėn. ir baigiasi kitų metų birželio pabaigoje, liepos pradžioje.

Mokslas yra paskaičiuotas dirbantiems žmonėms, todėl užsiėmimai dažniausiai vyks šeštadieniais arba sekmadieniais po 4 val.

Kiekvieno kurso programa sudaryta 80- čiai valandų. Po 40 val. kiekvienam semestrui.

Pirmus du kursus bus mokinama astrologijos, remiantis ankstesniais Uranijos kursais. Trečią kursą bus mokinama psichologijos ir terapijos, o taip pat neurolingvistinių metodų, siekiant neutralizuoti, arba sustiprinti silpnų planetų poveikį.

Į astropsichologijos specialybę yra priimami studentai ir norintis mokintis online būdu. Todėl užsienyje gyvenantys žmonės taip pat yra maloniai laukiami.

Registracija prasideda jau dabar. Registruotis galima telefonu: 8 670 24215, arba email‘u: violeta@uranija.lt .

Kas gali būti studentu?

Astropsichologo specialybę gali įsigyti bet kuris norintis žmogus. Jokių ypatingų reikalavimų stojant į šią specialybę nėra. Jums tereikia būti pabaigus vidurinę mokyklą ir turėti įprastus komunikacijos įgūdžius. Stojantiesiems yra rekomenduojama turėti nuosavą kompiuterį.

Šios specialybės galima bus mokintis tiek gyvai (lankant paskaitas), tiek online būdu.

Buvusiems Uranijos studentams, kurie yra pabaigę du (astrologijos) kursus, bus suteikta galimybė iš karto stoti į trečią Astropsichologijos Instituto kursą.

Mokymo programa:

I kursas

I semestras

 1. Įvadas į astrologiją.
 2. Planetos. Jų funkcijos. Charakteristika. Ciklai.
 3. Zodiakas. Zodiako ženklai. Zodiako ženklo psichologija.
 4. Stichijos, zonos, kryžiai, kvadrantai.
 5. Planetos zodiako ženkluose.
 6. Fiktyvios planetos ir taškai.
 7. Aspektai.
 8. Mėnulio kalendorius.
 9. Kosmogramos analizė.

II semestras

 1. Būstai. 12 gyvenimo sferų. Būstų klasifikacija.
 2. Būstų apskaičiavimas.
 3. Planetos būstuose.
 4. Tranzitai.
 5. Soliaras.
 6. Prognozės metodai.
 7. Žinomų žmonių horoskopai.
 8. Sinastrinė astrologija.
 9. Astromineralogija.
 10. Numerologija: vardo ir pavardės reikšmė.

II kursas

III semestras

 1. Ezoterinė (kosmogoninė) astrologija
 2. Horarinė astrologija
 3. Doriforijai ir vežikai
 4. Medicininė astrologija
 5. Progresijos

IV semestras

 1. Direkcijos
 2. Rektifikacijos metodai
 3. Elektyvinė astrologija
 4. Karminė astrologija
 5. Verslo astrologija
 6. Nejudančios žvaigždės

III (Pichologijos) kursas

V semestras

 1. Asmenybės teorijos.
 2. Raidos psichologija
 3.  Neuropsichologija ir neuromokslo atradimai.
 4. Svarbiausios psichoterapijos rūšys.
 5. Neįsisąmoninti psichikos reiškiniai.
 6. Emocijos ir motyvai.

VI semestras

 • Geštalto terapijos metodologija ir grupinė bei asmeninė terapija.
 • Neurolingvistinio programavimo pagrindai
 • Silpnų ir pažeistų planetų ryšys su emocijomis, motyvais ir elgesiu. Terapinė ir neurolinvistinė įsitikinimų, motyvacijos ir elgesio korekcija.
 •  Profesinė astropsichologo etika
 • Astropsichologinis konsultavimas.

Registracija

Registracija prasideda jau dabar. Registruotis galima telefonu: 8 670 24215, arba email‘u: violeta@uranija.lt . Studentas yra įregistruojamas tik sumokėjęs 200 eu registracijos mokestį, kuris vėliau bus įskaičiuotas į mokymosi kainą.

 

Mokslų kaina

Mokama kiekvieno semestro pradžioje. Kiekvieno semestro kaina yra 800 eu.

Mokant už visus metus, iki rugpjūčio 1 dienos, galite pasinaudoti 400 eu nuolaida. Tada metų kaina bus tik 1200 eu.

Kontaktai

Sekite mus socialiniuose tinkluose