Ezoterinės kelionės

Mieli Uranijos klubo nariai
 
Uranijos klubas pradeda savo naująjį ezoterinių kelionių sezoną ir kviečia visus savo klubo narius ir jų draugus, norinčius daugiau sužinoti ir pamatyti jungtis prie mūsų.
Norime jums pristatyti savo pirmąją kelionę į mistišką ir nežinomą Bavariją.
Nagrinėdami slaptuosius senovės mokymus, mes pastebėjome vieną keistą reiškinį. Daugybė slaptųjų viduramžių  organizacijų, teorijų, mokymų kilo iš vieno regiono. Tai Vokietijos pietūs (Bavarija ir Juodojo Miško regionas), Šveicarija ir Austrija. Viduramžiais čia telkėsi pažangiausi mokslo ir minties atstovai. Čia ypatigai siautėjo inkvizicija (buvo sudeginta daugiausia raganų), čia gimė daugybė pasakų, čia klestėjo alchemija, čia gyveno realūs Frankenstein‘o ir Dr. Fausto prototipai, čia atsirado iliuminatai, rozenkreiceriai ir daugelis kitų slaptųjų organizacijų, čia gimė nacistų partija ir jos lyderis Adolf‘as Schicklgruber‘is (Hitleris), čia nuostabiuose kalnų tarpekliuose pasislėpusios šiuolaikinių Rotschild‘ų  pilys, čia lalabiausiai išvystyti pramoniniai rajonai, diktuojantys pasauliui pažangiausius technologinius tempus (Audi, BMW, Siemens, Grunding), čia bankų ir farmacijos imperijų centrai (Šveicarija), iš čia po pasaulį pasklido nuotabiausia muzika (Mocartas ir Bethovenas), čia iki šiol kalnuose galima sutikti daugybę mistikų, atliekančių ritualines apeigas ir aukojimus.
Kodėl šis regionas pasižymėjo tokiu neįprastu aktyvumu? Kas jame buvo (ir tebėra) tokio ypatingo?
Gegužės mėnesio maršrute mes pateikiame sutrumpintą šios kelionės variantą (7 dienos). Jos metu mes aplankysime Švarcvaldą (Juodąjį Mišką) ir Bavarijos bei Austrijos Alpes.  Kelionės metu jums bus papasakota apie šių vietų alternatyviąją istoriją, apie tai ką slepia oficialioji istorija ir kas yra tuo suinteresuoti. Taip pat jums bus pristatyta energetinių jėgos vietų teorija, kuria, beje, tiki daugelis bavarų. Vakarais vyks diskusijos (jei tik užteks jėgų).
Jau prieš pradėdami organizuoti šią kelionę mes žinojome, kad Bavarija yra labai gražus kraštas, tačiau nesitikėjome, kad ji šitiek graži!