Mokykla

Mokykla veikia nuo 1999 metų.
Mokyklą yra baigę daugiau nei 600 absolventų.

Šiuo metu astrologijos mokylos programą sudaro I ir II kursai. Abiejų kursų mokslo pradžia Klaipėdoje – rugsėjo mėnuo. Paskaitos vyksta 10 mėnesių, kas antrą šeštadienį nuo 10 iki 14 val.
Dėmesio pradėtas rinkti I ir II kursas Vilniuje! I kurso mokslų pradžia Vilniuje – rugsėjo mėnuo.
Smulkesnė informacija telefonu: 8 670 24215.
(Astrologijos pagrindai.)
Visiems, baigusiems pirmąjį kursą, norintiems pagilinti savo žinias.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 670 24215
Vietų skaičius ribotas!

II kurso studentų atsiliepimai

Kai parklupdo nesėkmės, išsekina praradimai ar dėl nepaaiškinamų priežasčių apima nerimas, kiekvienas ieško savo gelbėjimosi rato: vieni įtampą slopina svaigalais, kiti pasiduoda būrėjų ir žiniuonių malonei, o dar kiti ima gilintis į save. Astrologija – vienas iš būdų, padedančių praskleisti paslaptingą žmogaus prigimties uždangą, suvokti priežasties ir pasekmės dėsnius bei keisti savo likimą.

Tūkstančių metų patirtį sukaupusi astrologija daugeliui vis dar asocijuojasi su paskutiniuose laikraščių puslapiuose spausdinamais horoskopais ir dažnai tapatinama su pramoga. Tačiau kas yra tikras horoskopas, kiek kruopščios analizės, psichologo ir net matematiko talento reikalauja žmogaus likimo studijos, kokią neįkainojamą naudą gali suteikti šios žinios, gali suvokti tik su jomis tiesiogiai susilietęs žmogus.
Visi žinome posakį, kad žmogus – savo likimo kalvis, tačiau kalti tą likimą pats, deja, ryžtasi ne kiekvienas. Astrologijos mokslas (nebijau šito žodžio) pagrįstas ne fatališkumo paieškomis. Kiekvienas gimdamas atsinešame savo likimo programą, ne tik genuose užkoduotą charakterio, talentų žemėlapį. Pagrindinis astrologijos principas – žmogaus ir kosmoso sąsajos, kurias išmanydami ir įdėdami pastangų, turime galimybę likimą pakreipti pozityvia linkme.
„Gallup“ apklausos duomenimis, net 32 milijonai suaugusių amerikiečių domisi ir tiki astrologija. Milijonai žmonių visame pasaulyje, panaudodami astrologijos žinias, tvarko savo asmeninį gyvenimą ir net taiko versle. Vis didėjantis astrologijos populiarumas Lietuvoje byloja ne tik apie madą, poreikį gilintis į paslaptingus reiškinius, bet ir praktinę šių žinių naudą.
Viena astrologijos populiarumo priežasčių – praktinių dvasinių žinių stoka. Žmogus – ne tik materiali, fizinė būtybė. Joje užkoduota dieviškumo kibirkštis instinktyviai verčia giliau pažinti atėjimo į šio pasaulį prasmę. Mokyklose, universitetuose, deja, suteikiamos išoriniam, o ne vidiniam gyvenimui svarbios žinios ir nekalbama apie nematomą, dvasinį lygmenį, kuris dažniausiai daro lemiamą poveikį žmogaus gyvenimo kokybei. Dažniausiai apie tai susimąstome tik tada, kai užklumpa sunkumai, ligos, netektys, tačiau be jų patogaus, malonaus gyvenimo besivaikantis žmogus vargu ar pradėtų ieškoti atsakymų į svarbius egzistencinius klausimus.
Astrologijos žinios apie likimo duotybes – tai pirmas laiptelis siekiančiam keisti save ir jį supantį pasaulį. Kosmoso dėsnių pažinimas padeda suvokti savo privalumus ir silpnąsias vietas, duoda patarimų, į ką reikia atkreipti dėmesį, norint išvengti likimo smūgių. Žinodami tai, galime keisti save, transformuoti asmenybę ir tik tokiu būdu išvengti nemalonių ir skaudžių pamokų.
Tačiau net ir tada, kai pritrūksta stiprybės išlaikyti situacijos egzaminą, kai tampame pažeidžiami ar net įskaudiname kitus, nereikėtų nusiminti: likimą keičiame ir sąmoningai suvokdami savo klaidas, atleisdami sau ir priimdami jas kaip dar vieną galimybę pasimokyti.
Išlaikius egzaminą išduodamas baigimo pažymėjimas. Paskaitos vyksta kas antrą šeštadienį nuo 10 iki 14 val. Registracija tel.: 867024215. Adresas Klaipėdoje: J.Karoso g. 1.