Rektifikacija – gimimo laiko atstatymas

Savo darbe astrologai naudoja tikslius gimimo duomenis. Norint atlikti tikslias prognozes, sveikatos, ar finansines astrologinas analizes, nepakanka žinoti vien gimimo datą. Tokiam darbui atlikti yra reikalinga ir gimimo valanda (4 minučių tikslumu). Tiklus gimimo laikas apsprendžia astrologinių būstų išsidėstymą. Būtent juose yra paslėpta didžioji dalis gyvenimiškos informacijos.
Tačiau daugelis žmonių nežino savo tikslaus gimimo laiko. Anksčiau reta mama prisimindavo gimimo laiką, o gimdymo namų informaciją retas kuris tebeturime. Taigi daugelis žmonių susidūrė su problema. Jie mano, kad nežinodami savo tikslaus gimimo laiko, jie nebegalės gauti pilnaverčių astrologo konsultacijų. Ar iš tiesų ši problema neišsprendžiama?
Laimei astrologija gali išspręsti šią problemą, naudodama rektifikaciją. Šio metodo esmė remiasi sekančia logika.
Jei žinodami tikslų gimimo laiką, mes galime prognozuoti įvykius, vadinasi pagal žinomus įvykius (vedybas, ligas, gyvenimo vietos pakeitimą, pokyčius karjeroje ir t.t.) mes galime koreaguoti gimimo laiką.
Šis gimimo valandos atstatymo metodas (rektifikacija) ne kartą yra puikiai save užsirekomendavęs, demonstruodamas neįtikėtinai tikslius rezultatus. Grupė amerikiečių astrologų savo laiku yra atlikę keletą bandymų, norėdami įsitikinti šio metodo tikslumu. Jie paėmė kelias dešimtis savo klientų horoskopų, kurių gimimo datos ir laikai buvo tiksliai žinomi, ir sąmoningai šiek tiek pakeitė jų gimimo laikus. Pateikę savo kolegoms horoskopus su netiksliu laiku, jie pasiūlė atlikti jų rektifikacijas, papildomai pridėję žmonių biografijas su svarbiausiais įvykiais. Rezultatai pateisino visus šio eksperimento organizatorių lūkesčius. 78% visų pateiktų horoskopų laikas buvo teisingai atstatytas. Dalis astrologų negalėjo tiksliai atstatyti laiko, nes netikslus laikas pernelyg daug skyrėsi nuo pradinio. Tačiau nepaisant pernelyg didelių paklaidų ir kai kurių astrologų kompetencijos trūkumo, šis metodas ne kartą puikiai įrodė savo veiksmingumą
Tęsdama savo bandymus su rektifikacija, ši amerikiečių astrologų grupė padarė dar vieną įdomų atradimą. Mėgindami rektifikuoti pagal įvykius jau žinomus horoskopus (t.y. tuos kurių gimimo laikas buvo tiksliai žinomas), šie astrologai nustatė, kad žmonių gyvenime įvykiai įvykdavo „šiek tiek anksčiau“, nei turėjo įvykti. T.y. astrologinis gimimo laikas tarsi prašėsi būti šiek tiek paankstintas. Atrodė, kad visi žmonės buvo gimę anksčiau nei nurodė. Ir beveik niekas – vėliau! Buvo pateikta keletas šio reiškinio paaiškinimų, tačiau mes įsitikinę sekančiu.
Siela ateina į kūną prieš pat jo gimimą. Šis laikas gali būti nuo 5 min iki keletos valandų (retais atvejais). Būtent šis sielos atėjimas ir yra signalas motinai pradėti gimdyti. Jai nubėga vandenys, ją suima sąrėmiai. Šis sielos atėjimo į kūną laikas ir yra tikrasis astrologinis gimimo laikas, kuris vidutiniškai 5 – 20 min yra ankstesnis nei kūdikio galvutės pasirodymas. Dauguma amerikiečių astrologų laikėsi būtent šios nuomonės. Todėl, sakė jie, rektifikacija yra reikalinga praktiškai visiems žmonėms.
Tik šio metodo dėka galima nustatyti tikslų žmonių, gimusių Cezario pjūvio pagalba, gimimo laiką.
Žinant tikslų gimimo laiką, galima prognozuoti tolimesnius įvykius.
Net nežymūs gimimo laiko pokyčiai gali visiškai kitaip nuspalvinti jūsų likimo, sveikatos, finansinį ar tarpusavio santykių paveikslus. 12 minučių paklaida gali nulemti visiškai kitus atitinkamų gyvenimo sričių valdovus. Ir labai dažnai būna, kad žmogus kuris anksčiau buvo įsitikinęs, kad yra nesėkmingas, nė nenutuokia, kad Visata tik ir laukia, kada jis pareikš daugiau pasitikėjimo savimi. Tik tada ji pateiks jam paruoštas didžiules dovanas. Kartais žmogus turi praeiti kantrybės pamokas, ir po ilgų vienatvės metų ateis didžiulė meilė. O kartais mes turime įveikti savo puikybę, pyktį, ar pavydą. Gal būt būtent šios mūsų savybės, o ne „blogas“ horoskopas yra visų mūsų nesėkmių priežastys. 12 minučių paklaida tiesiogiai nepadarys mūsų kitokiais, tačiau gali suteikti didžiulę viltį, o kartais priversti susimąstyti ir pradėti gyventi kitaip.
Tačiau nepaisant rektifikacijos metodo patrauklumo, šis metodas nėra visagalis. Reikėtų bent apytikriai (2 valandų tikslumu) žinoti savo gimimo laiką. Be to rektifikacijos negalima atlikti mažiems vaikams, o kartais ir jauniems žmonėms, kurių gyvenime dar nėra pakankamai daug svarbių įvykių.
Norint užsisakyti šią paslaugą reikėtų pateikti kuo daugiau gyvenimo įvykių (pusės metų tikslumu)