Grupinės psichoterapijos užsiėmimai

Organizuojama psichoterapinė grupė, kuri bus orientuota į gilesnį savęs pažinimą, savo poreikių suvokimą ir ieškojimą efektyvių jų patenkinimo būdų. Grupinės terapijos tikslas – saugioje aplinkoje aptikti tuos „neužbaigtus geštaltus“ ir juos užbaigti, kad  susikaupusios įtampos nesinešti į savo ateities modeliavimą.

Kuo  naudinga  terapinė  grupė:

  1. Padeda klientui labiau susivokti, kodėl jis modeliuoja savo gyvenimą tam tikru būdu.
  2. Geštalto terapijos grupėje  naudojami  aktyvūs  įvairūs metodai, skatinantys  grupės narius atpažinti  ir įgarsinti savo jausmus ir poreikius
  3. Grupės nariai skatinami kūrybiškai mąstyti, domėtis, geriau  pažinti save, būti autentiškesniais. Mokytis kūrybiškai prisitaikyti, o ne pasyviai adaptuotis  esamoje situacijoje ir taip aktyviai pasauliui keičiantis,  vystytis pačiam.
  4.  Grupinė terapija sumažina atskirtumo ir izoliacijos jausmą. Padidina suvokimą, kad mes visi esame susiję, visi turime išgyvenimų, netobulumų, o tai leidžia kitaip pasižiūrėti į savo kančią ir ją palengvina.
  5. Tai saugi terpė būti savimi, leisti sau nusiimti nebereikalingas kaukes ir išlaisvinti kūrybines energijas.

Grupę ves psichologė, geštalto terapeutė Violeta Liaugminienė. Registracija tel.:+370 670 24215 arba el. p.  violeta@uranija.lt